تبلیغات محل تبلیغات

 

ایده های میکاپ لایت و اروپایی برای عروسی

آرایش لایت و ملایم، یکی از سبک های محبوب در کل دنیاست و در ایران هم طرفدارای زیادی داره که این روزها برای حتی برای میکاپ عروس هم استفاده میشه. ایده های آرایش عروس به سبک لایت و مدرن رو ببینید.

انتخاب سبک آرایش صورت برای عروس، کار خیلی سختیه و همیشه دختر خانوما رو دچار تردید می‌کنه، اما باید بدونید که آرایشی که باعث زیباتر شدن شما میشه و به شما میاد، بهترین انتخاب هستش و اصلا نباید روی لایت یا غلیظ بودن اون اصرار داشته باشید.
غیر از این هم، خیلی از عروس خانوما دوست دارن که چهره‌ای کاملا طبیعی و ساده داشته باشن و توی مراسم عروسی شون، تغییر زیادی نکنن و فقط کمی آرایش ملایم که اتفاقا خیلی هم شیک و جذاب هستش، داشته باشن. در ادامه بهترین ایده‌های آرایش لایت و ملایم برای عروس خانوما و همچنین میکاپ مناسب برای مهمانی و مراسم عروسی رو ببینید.

مژه‌های بولد و پرپشت
یکی از ایده‌هایی که باعث میشه آرایش سَبک لایت و ملایم، بسیار زیباتر و جذاب‌تر بشه، ایجاد مژه‌هایی بولد و پرپشت هستش که کاملا توجه رو به خودش جلب می‌کنه، به طور کلی تمرکز روی آرایش چشم ها، می‌تونه هر صورتی رو بسیار زیباتر از قبل جلوه بده، اما برای اینکه آرایش کاملا طبیعی و ملایم باشه، بهتره که این تمرکز روی مژه‌ها باشه. توی این آرایش، پوست درخشان هم یکی از نقاط قوت میکاپ هستش.

سایه اکلیلی
کمی اکلیل روی پلک‌ها و رنگ کاملا هماهنگ رژلب و رژگونه که باعث زیبایی این آرایش صورت شده. آرایش صورت با رنگ‌های ملای