ورزشیشهر دخت
کد : 956
1395/01/26 - 5:56 PM

صعود چهار نماينده پينگ پنگ ايران به مرحله نيمه نهايي ریو

‎.‎به گزارش شهردخت از فدراسيون تنيس روي ميز، دربخش زنان ندا شهسواري به نيمه نهايي صعود كرد و در بخش مردان نوشاد ‏و نيما عالميان و افشين نوروزي با برتري برابر رقباي خود به مرحله نيمه نهايي رقابت هاي تنيس روي ميز انتخابي المپيك در ‏هنگ كنگ راه پيدا كردند ‏‎.
در مرحله يك چهارم نهايي اين پيكارها نيما عالميان كه در سيد يك مسابقات قرار دارد با نتيجه 4 بر صفر دنيس ژولوديف از ‏قزاقستان را شكست داد. نيما در اين مسابقه با امتيازات ‏‎11 – 5‎‏ ، ‏‎11 – 9‎‏ ، ‏‎11 – 8 ‎و 11 – 8 به برتري دست يافت‎.
همچنين افشين نوروزي با تجربه ترين بازيكن كشورمان به مصاف خوليكوف از ازبكستان رفت و با نتيجه 4 بر صفر به پيروزي ‏دست يافت و راهي نيمه نهايي شد‎.
نيما عالميان و افشين نوروزي در مرحله نيمه نهايي فردا ساعت 15:40 به وقت محلي به مصاف هم مي روند تا حضور يكي از ‏نمايندگان ايران در فينال اين مسابقات قطعي شود‎.
در ادامه برگزاري اين رقابت ها، نوشاد عالميان با غلبه بر ميديا لطف الله نسبي ديگر نماينده ايران نيز به مرحله نيمه نهايي راه ‏يافت‎.
در اين ديدار نوشاد عالميان 4 بر 1 مقابل حريف به برتري دست يافت تا سومين بازيكن ايراني در مرحله نيمه نهايي باشد. نوشاد ‏ساعت 16:30 فردا (پنج شنبه‎) ‎در اين مرحله به مصاف برنده ديدار گراسيمنكو و كنجاوف از ازبكستان مي رود‎.‎

 


©2015 Shahrdokht. All Rights Reserved