تبلیغات محل تبلیغات

 

آرزوهایت را بنویس تا اتفاق بیفتد

فرقی نمیکند که آرزوی شما داشتن یک خانه شیک باشد یا دوچرخه اگر اهل دفتر خاطرات یا یادداشت‌های روزانه یا حتی تلقین هستید، نصف راه را رفته‌اید و اگر نه حتما روش‌های آن کلاوسر در کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را بیازماید.

کتاب‌های زیادی در مورد موفقیت، پیروزی، زندگی شگفت انگیز معجزه، قهرمان و مواردی از این دست نوشته شده‌اند. اما یک اصل کلیدی وجود دارد که قابل توجه و در هریک از کتاب‌های ماندگار مشترک است: اولین گام در همه آن‌ها نوشتن است…
کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد به قلم هنریت کلاوسر ترجمه جهان قطب‌شاهی و ندا رشیدی است. ایده این کتاب ساده به نظر می‌رسد شما برای اینکه بتوانید رویا‌ها، اهداف و آرزو‌های خودتان را به واقعیت تبدیل کنید قبل از هر چیز باید آن‌ها را بر روی کاغذ بیافرینید، یعنی باید خیلی ساده درباره آن‌ها بنویسید. بدون هیچ گرفتاری و قبل از اینکه فصل‌های بعدی را بخوانید، فهرست اهدافتان را بنویسید. به یک کافی شاپ بروید و یک قهوه یا چای بخرید و یا به خانه بروید، موسیقی که دوست دارید پخش کنید و شروع به نوشتن نمایید…

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است: «اگر سررشته‌ی امور زندگی‌تان را به دست بگیرید و آن‌ها را اداره کنید می‌توانید به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید. با نوشتن، حوادث اتفاق می‌افتند، دکتر هنریت آن کلاوسر به شما چگونگی آن را آموزش می‌دهد و خاطر نشان می‌کند، نوشتن هدف‌ها به شما کمک خواهد کرد به خواسته‌هایتان برسید. شما در این کتاب داستان‌هایی در مورد مردم عادی می‌خوانید که معجزات بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند، کسانی که نوشتن آرزو‌ها در زندگی‌شان نقش اساسی بازی کرده و رویا‌های آن‌ها را تبدیل به حقیقت کرده است. راهنمایی‌های همه جانبه‌ی دکتر کلاوسر و تمرینات بسیار آسانی که ارائه داده است مطمئنا حس خلاقیت و اعتماد به نفس شما را افزایش داده و بلیط مسیر موفقیت را در دستان شما قرار خواهد داد.»

درباره‌ی نویسنده
«هنریت کلاسر» یکی از نویسندگان برتر کشور آمریکا است. از مهمترین آثار او که در ایران طرفداران زیادی داشته می‌توان «نوشتن روی دو سمت مغز»، «بنویس تا اتفاق بیافتد» و «قلبت را روی کاغذ بیاور» را نام برد. او در دانشگاه واشنگتن، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، دانشگاه سیاتل، دانشگاه (کانادا) تدریس کرده و در نشریات مختلفی مانند پیشگیری، سرخ، مجله زرق و برق، خانه‌داری خوب برجسته، مجله عصر جدید و مجله اپرا مصاحبه کرده است. وی در کشور‌هایی مانند انگلیس، مصر، یونان کلاس‌های آموزشی، سمینار‌های روانشناسی و روانکاوی برگزار کرده است.