تبلیغات محل تبلیغات

 

صعود چهار نماينده پينگ پنگ ايران به مرحله نيمه نهايي ریو

چهار پينگ پنگ باز ايران به مرحله نيمه نهايي رقابت هاي انتخابي تنيس روي ميز المپيك 2016 ريو ‏صعود كردند.

‎.‎به گزارش شهردخت از فدراسيون تنيس روي ميز، دربخش زنان ندا شهسواري به نيمه نهايي صعود كرد و در بخش مردان نوشاد ‏و نيما عالميان و افشين نوروزي با برتري برابر رقباي خود به مرحله نيمه نهايي رقابت هاي تنيس روي ميز انتخابي المپيك در ‏هنگ كنگ راه پيدا كردند ‏‎.
در مرحله يك چهارم نهايي اين پيكارها نيما عالميان كه در سيد يك مسابقات قرار دارد با نتيجه 4 بر صفر دنيس ژولوديف از ‏قزاقستان را شكست داد. نيما در اين مسابقه با امتيازات ‏‎11 – 5‎‏ ، ‏‎11 – 9‎‏ ، ‏‎11 – 8 ‎و 11 – 8 به برتري دست يافت‎.
همچنين افشين نوروزي با تجربه ترين بازيكن كشورمان به مصاف خوليكوف از ازبكستان رفت و با نتيجه 4 بر صفر به پيروزي ‏دست يافت و راهي نيمه نهايي شد‎.
نيما عالميان و افشين نوروزي در مرحله نيمه نهايي فردا ساعت 15:40 به وقت محلي به مصاف هم مي روند تا حضور يكي از ‏نمايندگان ايران در فينال اين مسابقات قطعي شود‎.
در ادامه برگزاري اين رقابت ها، نوشاد عالميان با غلبه بر ميديا لطف الله نسبي ديگر نماينده ايران نيز به مرحله نيمه نهايي راه ‏يافت‎.
در اين ديدار نوشاد عالميان 4 بر 1 مقابل حريف به برتري دست يافت تا سومين بازيكن ايراني در مرحله نيمه نهايي باشد. نوشاد ‏ساعت 16:30 فردا (پنج شنبه‎) ‎در اين مرحله به مصاف برنده ديدار گراسيمنكو و كنجاوف از ازبكستان مي رود‎.‎