تبلیغات محل تبلیغات

 

چگونه چشمانی درشت تر داشته باشیم؟

آیا همیشه دوست داشتید چشمان درشت داشته باشید؟ بدانید برخی از ترفندهای ساده آرایشی می‌توانند چشم‌های شما را درشت‌تر از آنچه که هست، نشان دهد. پس با خبربانو همراه باشید تا با راهکارهای آرایش حرفه‌ای چشمانی درشت تر داشته باشید.

مدل دادن ابرو‌ها
شاید شما در آرایش کردن حرفه‌ای باشید، ولی مدل دادن به ابرو‌ها را همیشه نادیده بگیرید، در این صورت بدانید هر چقدر هم که آرایش چشم‌ها را حرفه‌ای انجام دهید، تأثیری که مد نظر دارید را نخواهد داشت. ابرو‌های فرم داده شده معجزه می‌کنند و باعث می‌شوند چشم‌های شما باز و درشت‌تر به نظر برسند. پس فراموش نکنید که ابروهایتان را شانه کنید تا مرتب و فرم داده شده باشند. حال قسمت‌های خالی و کم پشت ابرو‌ها را با مداد ابرو پر کنید. می‌توانید از ژل مخصوص برای ثابت نگه‌داشتن مو‌های ابرو استفاده کنید. در نهایت هم با استفاده از کانسیلر در زیر ابرو آن را برجسته‌تر کنید.

استفاده از هایلایتر


اگر چشمان ریزی دارید، یک هایلایتر می‌تواند ناجی شما باشد و در مدل آرایش چشم کمکتان کند. همه کاری که باید انجام داد این است که یک هایلایتر براق بردارید و کمی از آن را زیر چشمانتان بکشید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که این مرحله باید بعد از استفاده از کانسیلر، زیر چشم کشیده شود. این ترفند ساده باعث می‌شود چشمان شما بزرگ‌تر و روشن‌تر به نظر برسد.

خط چشم
اگر چشمانتان ریز است و در زمان استفاده از خط چشم، آن را در تمام دور چشم می‌کشید، باید بدانید که این روش برای درشت کردن چشم با خط چشم اشتباه است و باید استفاده از خط چشم را تنها در مژه‌های پایینی و زیر خط مژه محدود کنید، خط چشم مشکی را درون پلک پایینی نکشید، چون باعث می‌شود چشم‌ها کوچک‌تر به نظر بیایند.

مداد چشم سفید


حتماً برایتان جالب است که بدانید استفاده از خط چشم یا مداد چشم سفید در گوشه داخلی چشم باعث می‌شود چشم‌ها درشت‌تر به نظر برسند. همچنین می‌توانید این مداد سفید را داخل پلک پایینی هم به کار ببرید تا چشم‌ها بازتر و البته درشت‌تر شوند.

فر کردن مژه


یکی از مهم‌ترین ترفند‌های آرایشی برای بزرگ کردن چشم، این است که مژه‌ها را با استفاده از فر مژه فر کنید. برای استفاده از فر مژه دقت کنید که آن را در نزدیکی ریشه‌ها ببرید و سعی کنید مژه را از قسمت نزدیک پلک فر کنید، ولی دقت داشته باشید که پلکتان را آسیب نزند و پلاستیک موجود روی دستگاه، تار‌های مژه را از ریشه جدا نکند. مژه را ابتدا فر کنید و سپس روی آن ریمل بزنید.