تبلیغات محل تبلیغات

 

ایده های نظم دهی و چیدمان شیک لوازم آرایش برای بانوان

یکی از کارهایی که برای خلاصی از به هم ریختگی اتاق خواب باید انجام دهید این است که لوازم آرایشی و بهداشتی تان را نظم دهی و طبقه بندی کنید، این کار تا حد زیادی از شلوغی اتاق خواب کم می کند. برای رهایی از این وضع ایده های خوبی برایتان داریم.

- کشو‌های طبقه بندی شده برای لوازم آرایش هایتان در نظر بگیرید با این کار هرکدام از لوازم‌های آرایشی تان جای مخصوصی خواهد داشت و هر وقت هرکدام از لوازم آرایشی تان را لازم داشته باشید سریع پیدا می کنید.
- عطر‌ها و ادکلن‌ها بسیار آسیب پذیر هستند و در صورت شکستن کل اتاق را بوی عطر برمی دارد پس باید جای مناسبی برا ان‌ها در نظر داشته باشید. جای مناسب برای عطر‌ها قفسه‌های دکوری هستند البته روی میز آرایش تان هم می توانید ان‌ها را بچینید.

 

ایده های نظم دهی و چیدمان شیک لوازم آرایش برای بانوان
- برس‌های آرایشی را از لوازم آرایش تان جدا کنید و سعی کنید آن‌ها را داخل یک ظرف ایستاده مانند لیوان قرار دهید البته امروزه جا برسی‌های شیکی در بازار وجود دارد که با توجه به سلیقه تان می توانید بخرید. برس‌ها را باید طوری داخل جا برسی قرار دهید که دسته آن‌ها داخل ظرف قرار بگیرد.
- اگر به لاک ناخن علاقه دارید و انوان و اقسام لاک‌ها را دارید بهتر است یک طبقه از کشو‌ها را برای نگهداری از لاک‌ها در نظر بگیرید، اما اگر لاک هایتان تعدادشان محدود است آن‌ها را روی میز بچینید، زیرا رنگارنگ بودن آن‌ها جلوه زیبایی به میز می بخشد.

 

ایده های نظم دهی و چیدمان شیک لوازم آرایش برای بانوان
- بعد از اینکه تمام لوازم آرایشی هایتان را داخل کشو‌ها طبقه بندی کردید باید فقط لوازم آرایش‌هایی که هرروز از آن‌ها استفاده دارید مثلا یک کرم پودر، ریمل، رژگونه و رژلب روی میز بگذارید می توانید آن‌ها را داخل یک ظرف خاص قرار دهید.